سیم‌کارت شخصی وسیله تبلیغات نیست
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: اپراتورها مکلف شدند به مشترکان خود پیامکی مبنی بر اینکه ارسال پیامک تبلیغاتی از سیم‌کارت‌های شخصی تخلف است، ارسال کنند. چون سیم‌کارت‌های شخصی وسیله تبلیغات نیست و براساس قانون، مشترکی که می‌خواهد تبلیغات پیامکی داشته باشد، حتماً باید از طریق پنل‌های ارسال پیامک انبوه اقدام کند.

سه شنبه 28 دي 1400


پیش‌نویس مصوبه توسعه فیبر نوری تدوین شد
پیش‌نویس "اصول حاکم بر تقسیم کار و حمایت از توسعه شبکه دسترسی مبتنی بر فیبر نوری" با مشارکت دارندگان پروانه، فعالان بازار و صاحبنظران حوزه ICT به عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تدوین شده است.

چهارشنبه 22 دي 1400


بازنگری در تعرفه ترافیک داخلی ضروری است
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: نیم بها بودن تعرفه ترافیک داخلی برای تولیدکنندگانی که محتوای کم حجمی دارند و یا استارت آپ‌هایی که در حال شکل‌گیری هستند، مناسب است؛ اما باید با تغییر روشها یا اختیاری کردن تعرفه ترجیحی، مقررات را برای تولیدکنندگان داده‌های حجیم اصلاح کنیم.

سه شنبه 21 دي 1400


امکان مدیریت تماس‌های بین‌الملل برای مشترکان فراهم شد
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: از این پس تمام مشترکان اپراتورهای تلفن همراه می‌توانند با شماره‌گیری کدهای دستوری #2922*10* در همراه اول و #8*1*555* در ایرانسل، تماس‎‌های بین‌المللی خود را مدیریت کنند.

دوشنبه 6 دي 1400


بازدید رییس رگولاتوری از نمایشگاه تلکام
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تلکام از غرفه اپراتورهای ثابت و سیار و شرکت های تولیدکننده تجهیزات حوزه ICT بازدید کرد.

يكشنبه 5 دي 1400


تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Accessibility
Powered by Tetis PORTAL