کاهش قابل توجه میانگین زمان پاسخگوئی در سامانه 195 علیرغم افزایش اندک شکایت مردمی
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: در سه ماهه اول سال جاری 46 هزار و 22 شکایت در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات مردمی 195 درج شده که در مقایسه با سه ماهه اول سال 1400، حدود 6 درصد افزایش داشته است.

سه شنبه 14 تير 1401بهبود کیفیت خدمات اپراتورها مستلزم سرمایه گذاری در توسعه شبکه است
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: وضعیت کیفیت شبکه اپراتورها در مقایسه با سال گذشته بهتر شده است، اما برای بهبود کیفیت سرویس، توسعه شبکه از سوی اپراتورها الزامی است.

دوشنبه 6 تير 1401نتایج رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام شد
مدیرکل نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات اعلام کرد: در ارزیابی و رتبه‌بندی شش ماهه دوم سال 1400، 8 هزار و 719 دفتر پیشخوان بررسی شده‌اند که از این تعداد، 5 هزار و 4 دفتر رتبه یک، سه هزار و 649 دفتر رتبه دو و 104 دفتر رتبه سه را کسب کردند.

شنبه 28 خرداد 1401تقسیم کار ملی؛ برای یک پروژه ملی
ارتباطات ثابت در یک دهه گذشته تغییر بنیادینی را پشت سر گذاشت تا متناسب با تغییرات فناوری توسعه خدمات آن در سراسر کشور سرعت یابد. تغییری که با عنوان "ساماندهی و تجمیع پروانه‌های حوزه ارایه خدمات ارتباطی، انتقال داده و اینترنت باند پهن ثابت" منجر به ادامه فعالیت دارندگان این پروانه‌ها در قالب دو پروانه شبکه ارتباطات ثابت (FCP) و خدمات ارتباطی ثابت (Servco) در سال 94 شد. فعالانی که قرار بود در چارچوب این پروانه‌ها، با سرمایه‌گذاری، توسعه مناسب و رقابت سالم در حوزه ارتباطات ثابت، وضعیت خدمات رسانی در این حوزه را ارتقاء دهند. هدفی که به دلیل تغییر فرهنگ مصرف مردم و اقبال به استفاده از ارتباطات سیار، انحصار شرکت مخابرات ایران، نوسانات ارز و ... در چند سال گذشته جامه تحقق به تن نکرد. با آغاز دولت سیزدهم اما، چاره‌اندیشی برای توسعه و بهبود وضعیت ارتباطات ثابت در کشور در قالب "پروژه توسعه دسترسی مبتنی بر فیبر نوری" شکل دیگری به خود گرفت. موضوعی که دکتر صادق عباسی شاهکوه در گفتگو با هفته‌نامه عصر ارتباط، آن را یکی از ماموریت‌های اصلی خود در کسوت رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی عنوان می‌کند. بخشهائی از این گفتگو پیش روی شماست.

سه شنبه 10 خرداد 1401تبادل تفاهم نامه رگولاتوری و 9 اپراتور برای اجرای پروژه فیبرنوری در کشور
همزمان با روز جهانی ارتباطات و مراسم افتتاح پروژه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تفاهم نامه میان رگولاتوری و 9 اپراتور رایتل،، شاتل، آسیاتک، فناپ تلکام،صبانت، ایرانیان نت، گسترش ارتباطات مبنا، های وب و پیشگامان با هدف تقسیم کار اجرای پروژه توسعه دسترسی مبتنی بر فیبر نوری در کشور تبادل شد.

سه شنبه 27 ارديبهشت 1401تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL