انعقاد تفاهم‌نامه پویش ملی ارتقاء آگاهی‌های حقوقی جامعه بین رگولاتوری و قوه قضاییه
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پویش ملی ارتقای آگاهی حقوقی جامعه حاصل کار کارگروه بررسی گزارش قوه قضاییه مبنی بر افزایش جرایم در فضای مجازی در وزارت ارتباطات و شش ماه کار پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه راهکارهای کاهش جرایم رایانه‌ای و پیشگیری از جرایم در این فضا است.

شنبه 12 تير 1400


اجرای طرح رجیستری برای موبایل واره‌ها
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از اجرای طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیم‌کارت (رجیستری) برای موبایل واره‌ها از دوازدهم تیرماه خبر داد.

سه شنبه 8 تير 1400


رگولاتور ارتباطات و فناوری اطلاعات ج.ا.ا رتبه نسل چهارم رگولاتوری را کسب کرد
معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: براساس آخرین رتبه‌بندی اتحادیه بین‌المللی (ITU) در سال 2020، رگولاتوری ایران با دریافت رتبه و امتیاز لازم، وارد رگولاتوری نسل چهارم شد.

دوشنبه 7 تير 1400
سامانه شاد از ابتدای تیر ماه رایگان نیست
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: سامانه دانش‌آموزی شاد در طول سال تحصیلی 1400-1399 به منظور ارایه خدمات آموزشی به صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار داشت، این سامانه از ابتدای تیر سال جاری رایگان نیست.

سه شنبه 18 خرداد 1400


بیشترین شکایت شرکتهای FCP مربوط به عدم تضمین کیفیت سرویس است
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: عدم تضمین کیفیت سرویس ارایه شده، تاخیر در نصب و راه‌اندازی، عدم جمع‌آوری سرویس و ارائه خدمات پشتیبانی نامطلوب از شکایات پر تکرار کاربران سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات (195) در مورد شرکتهای ارتباطات ثابت (FCP) است.

چهارشنبه 12 خرداد 1400


نشست هماهنگی فرکانسی مرزی ایران و بحرین برگزار شد
مدیرکل دفتر سازمان‌ های تخصصی بین المللی رگولاتوری از برگزاری نشست مجازی بین ایران و بحرین درباره هماهنگی فرکانسی مرزی با حضور نمایندگان رگولاتوری و نمایندگان اپراتورهای تلفن همراه دو کشور، سازمان صدا و سیما و مدیر بخش رادیویی اتحادیه بین المللی ارتباطات (ITU) خبر داد.

شنبه 8 خرداد 1400


اپراتورها باید تجهیزات برق سایت هایشان را به‌روزرسانی کنند
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: در پی قطعی های برق در سراسر کشور و اختلال در شبکه ارتباطی، اپراتورهای سیار ملزم شده اند امکانات دیزل ژنراتور و باطریهای پشتیبان برای تامین برق هاب سایت ها و سایت های BTS را تقویت کرده و در صورت نیاز، کمبود یا اختلال در باطری ها را رفع کنند.

دوشنبه 3 خرداد 1400


تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL