بررسی وضعیت ارتباطی استان مازندران در بازرسی ویژه رگولاتوری
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از بازدید و بازرسی از اجرای صحیح فرایند تخلیه خطوط بدهکار تلفن ثابت و کیفیت پاسخگوئی در مراکز تماس شرکت مخابرات ایران، اجرای صحیح فرایند احراز هویت در دفاتر فروش اپراتورهای سیار و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان مازندران خبر داد.

سه شنبه 12 آذر 1398


مقررات‌گذاری اینترنت اشیاء، یک فرایند مستمر است
وجود یک نهاد هماهنگ‌کننده و هدایت‌گر به عنوان مسئول سیاست‌گذار و مقررات‌گذار در حوزه اینترنت اشیاء (IoT) برای جهت‌دهی و هماهنگ‌سازی تمامی فعالان در این حوزه، پیش‌بینی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در مورد نیازهای شبکه و اتصالات IoT، نظارت بر زیرساخت دیجیتال و تکمیل قوانین موجود از موضوعاتی است که در الزامات حاکم بر اینترنت اشیاء باید به آن توجه کرد.

يكشنبه 10 آذر 1398


کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی 2019 (WRC-19) به کار خود پایان داد
کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی سال 2019 (WRC-19) که از 28 اکتبر تا 22 نوامبر (6 آبانماه تا اول آذرماه) با حضور هیات‌هائی از 144 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران در شرم‌الشیخ مصر برگزار شد، پس از چهار هفته به کار خود پایان داد.

شنبه 2 آذر 1398وضعیت ارتباطی استان قزوین بررسی شد
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از بازدید و بازرسی ویژه مراکز تماس، دفاتر فروش اپراتورهای سیار و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان قزوین خبر داد.

دوشنبه 27 آبان 1398


بررسی وضعیت ارتباطی استان مرکزی در سفر رئیس رگولاتوری
نشست بررسی مشکلات ارتباطی استان مرکزی با حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات و برخی از مدیران این سازمان و اپراتورهای ثابت و سیار در اراک برگزار شد.

چهارشنبه 22 آبان 1398


حضور هیات ایرانی در کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی (WRC-19)
کنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی سال 2019 (WRC-19) با بیش از 3 هزار و 500 شرکت‌کننده از 193 کشور عضو اتحادیه جهانی ارتباطات (ITU) در شرم‌الشیخ مصر در حال برگزاری است. هیات جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در این کنفرانس حضور دارند.

چهارشنبه 22 آبان 1398


نسل پنجم تلفن همراه؛ پرچم‌دار اقتصادی عرصه ICT
براساس گزارش کنگره جهانی موبایل در سال 2019 (GSMA) اپراتورهای موبایل در منطقه آسیا- اقیانوسیه تا سال 2025 بیش از 570 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خواهند کرد که سهم عمده آن، حدود 370 میلیارد دلار، برای توسعه نسل پنجم (5G) خواهد بود. بر همین اساس سهم 14 درصدی نسل پنجم تلفن همراه از سرمایه‌گذاریهای اپراتورها در سال 2018 به 63 درصد در سال 2025 می‌رسد.

چهارشنبه 1 آبان 1398


تعرفه عمده‌فروشی خدمات پایه تلفن همراه تصویب شد
مدیرکل دفتر بررسیهای فنی، اقتصادی و مدیریت راهبردی رگولاتوری از تصویب تعرفه عمده‌فروشی خدمات پایه تلفن همراه به دارندگان پروانه اپراتور مجازی (MVNO) در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.

چهارشنبه 24 مهر 1398پایش کیفیت سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در ایام اربعین حسینی (ع)
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با استقرار سامانه‌های پایش و مانیتورینگ سیار در مسیر حرکت زائران اربعین حسینی (ع) منتهی به پایانه‌های مرزی شلمچه، چذابه و مهران، کیفیت خدمات اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات را رصد می‌کند.

دوشنبه 22 مهر 1398


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL