افزایش قیمت اینترنت همراه غیرقانونی است
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: افزایش قیمت اینترنت برخی از اپراتورهای تلفن همراه غیرقانونی است و قیمت بسته‌ها باید به قبل باز گردد.

شنبه 14 تير 1399


پیگیری شکایت‌های حوزه ICT با کد دستوری
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری گفت: در راستای اطلاع‌رسانی سریع از آخرین وضعیت شکایات کاربران در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات 195، کد دستوری #8010* راه‌اندازی شد.

دوشنبه 9 تير 1399


آخرین مهلت تجدید پروانه دفاتر پیشخوان دولت
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری گفت: دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی و ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی که تاکنون نتوانسته‌اند پروانه خود را تجدید کنند، تا پایان شهریور سال جاری مهلت دارند درخواست تجدید پروانه خود را به رگولاتوری ارایه کنند.

يكشنبه 8 تير 1399مصوبه 300 پایان سوء استفاده از وس است
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: هدف مصوبه 300 اصلاح فرآیندهای فعال شدن خدمات ارزش افزوده برای مشترکان از بستر اپراتورهاست، در واقع مصوبه 300 به معنی پایان وس نیست و رگولاتوری به دنبال قطع خدمات ارزش افزوده نیست، چرا که معتقدیم خدمات سالم بسیاری در این فضا ارایه می‌شود. در واقع این مصوبه پایان سوء استفاده از خدمات وس است.

يكشنبه 1 تير 1399


مهلت تکمیل اطلاعات در سامانه ارزیابی دفاتر پیشخوان تمدید شد
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان رگولاتوری از تمدید مهلت تکمیل اطلاعات دارندگان دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستائی در سامانه ارزیابی و رتبه‌بندی این دفاتر تا پایان تیر ماه خبر داد.

سه شنبه 20 خرداد 1399پایان سوء استفاده از خدمات ارزش افزوده با اجرای الحاقیه مصوبه VAS
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: اپراتورهای تلفن همراه از امروز ملزم هستند الحاقیه مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره ضوابط ارایه و استفاده از خدمات ارزش افزوده (VAS) را اجرا کنند.

دوشنبه 19 خرداد 1399


راهنمای تبدیل مجوز دفاتر خدماتی منتشر شد
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات از انتشار راهنمای تبدیل مجوز دفاتر خدماتی به مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستائی در پورتال رگولاتوری خبر داد.

چهارشنبه 7 خرداد 1399


سامانه رصد ارائه سرویس دسترسی پهن باند به شبکه ملی اطلاعات راه‌اندازی شد
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با اشاره به تغییر رویکردها و نیازها به دسترسی پهن باند ثابت خانگی شبکه ملی اطلاعات، از امکان رصد زمانبندی و کیفیت ارائه سرویس‌های مذکور خانگی به وسیله سامان رصد این سرویس‌ها خبر داد.

دوشنبه 5 خرداد 1399


الزام اپراتورها به جبران محاسبه اشتباه هزینه اینترنت
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: اپراتورهای تلفن همراه مکلف هستند مبالغی را که به اشتباه بابت تماسهای تصویری پیام‌رسان سروش از مشترکان دریافت کرده‌اند ظرف سه روز آینده به مشترکان باز گردانند.

چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399


93 درصد روستاهای کشور پوشش تلفن همراه دارند
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تا پایان سال 98 حدود 36 هزار و 700 روستا، یعنی 93 درصد روستاهای کشور از پوشش تلفن همراه برخوردار شدند.

چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399سامانه ارزیابی دفاتر پیشخوان راه‌اندازی شد
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری اعلام کرد: سامانه جامع ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستائی، با هدف مکانیزه کردن تمامی فرآیندهای مربوط به خدمات در این دفاتر، بررسی عملکرد و نظارت مطلوب‌تر بر آنان به صورت برخط راه‌اندازی شده است.

يكشنبه 14 ارديبهشت 1399


شکایت‌های مردمی در سامانه 195 پیگیری می‌شود
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد: شکایت‌های اخیر مربوط به تخلف اپراتورها درباره ارائه نشدن کامل خدمات خریداری شده که در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 درج شده‌‌اند با دقت بررسی و در کمترین زمان پاسخ داده می‌شود.

دوشنبه 8 ارديبهشت 1399


تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL