مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری:

تعداد شکایت از شرکت مخابرات در سال 99 افزایش داشت
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری اعلام کرد: سهم شرکت مخابرات ایران از کل شکایات ثبت شده در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات از 34 درصد در سال 98 به بیش از 42 درصد در سال 99 افزایش پیدا کرده است.

يكشنبه 12 ارديبهشت 1400
متوسط زمان ترخیص و ورود تجهیزات ICT به کشور کاهش یافت
معاون امور رادیویی رگولاتوری از کاهش متوسط زمان ترخیص تجهیزات بخش ارتباطات به کشور از حدود 9 روز کاری در سال 95، به حدود 3 روز کاری در سال 99 با وجود افزایش 74 درصدی تعداد درخواست ترخیص تجهیزات حوزه ارتباطات، خبر داد.

شنبه 21 فروردين 1400


مرحله دوم ارزیابی دفاتر پیشخوان آغاز شد
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری از آغاز مرحله دوم ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سال 99 خبر داد.

سه شنبه 17 فروردين 1400


اعتبار مجوز کدهای خدماتی از 19 فروردین تمدید می‌شود
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: آن دسته از دارندگان مجوز کدهای خدماتی که اعتبار مجوز آنها پایان یافته و موفق نشده‌اند در زمان تعیین شده اعتبار مجوز خود را تمدید کنند، می‌توانند از 19 فروردین تا پایان خرداد سال جاری درخواست تمدید خود را در سامانه صدور مجوز خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات ثبت کنند.

يكشنبه 15 فروردين 1400کارگروه نظارت بر خدمات ICT در نوروز تشکیل شد
کارگروه نظارت بر کیفیت خدمات در ایام نوروز با عنوان "کارگروه نوروز 1400 " با هدف حفظ و ارتقای کیفیت خدمات در نوروز، مدیریت ترافیک و ارایه خدمات باکیفیت به مشترکان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تشکیل شد.

سه شنبه 26 اسفند 1399فراخوان نظرخواهی تخصصی مقررات توافقنامه سطح خدمات
معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری از تدوین پیش‌نویس مصوبه توافقنامه سطح خدمات (SLA) با همکاری نمایندگان اپراتورها خبر داد و گفت: به منظور جلب مشارکت تمامی ذینفعان و صاحب نظران حوزه ICT در تدوین مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و بهره‌مندی از دیدگاههای تخصصی آنان، امکان ارایه نظرات تخصصی برای علاقه مندان تا 23 اسفند ماه جاری بر روی پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی فراهم شده است.

شنبه 16 اسفند 1399مراسم روز درختکاری در رگولاتوری برگزار شد
در آستانه روز ملی درختکاری و هفته منابع طبیعی سه اصله نهال توسط رئیس و مدیران رگولاتوری در محوطه بی سیم (مقابل ساختمان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) غرس شد.

چهارشنبه 13 اسفند 1399


پروانه های تجهیزات رادیویی؛

یک ماه قبل از پایان اعتبار باید تمدید شوند
مدیرکل صدور پروانه سرویسهای رادیویی رگولاتوری اعلام کرد: دارندگان پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و دارندگان پروانه ارایه خدمات تولید و فروش تجهیزات رادیویی بایستی حداقل یک ماه قبل از پایان مدت زمان اعتبار پروانه، برای تمدید آن اقدام کنند.

سه شنبه 12 اسفند 1399


در راستای تقویت مدل اقتصادی شبکه ملی اطلاعات؛

شرایط اتصال به مراکز تبادل داده تسهیل شد
معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری اعلام کرد: در راستای تقویت مدل اقتصادی شبکه ملی اطلاعات و حمایت از محتوای داخلی، تسهیل شرایط و کاهش تعرفه اتصال به مراکز تبادل داده (IXP)، در مصوبه 4-310 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب شد.

شنبه 9 اسفند 1399تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL