رگولاتوری تدوین‌گر برتر استاندارد در حوزه ICT شد

کد خبر: 32284

سه شنبه 16 مهر 1398

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در روز جهانی استاندارد به عنوان تدوین‌گر نمونه استانداردهای ملی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در آئین بزرگداشت روز جهانی استاندارد که امروز با حضور معاون اول رئیس جمهوری، رئیس سازمان ملی استاندارد، دبیرکل موسسه استانداردسازی و اندازه‌شناسی کشورهای اسلامی، جمعی از مقامات عالی رتبه کشوری و نمایندگان بخش خصوصی در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، واحدهای تولیدی، پژوهشگران، تدوین‌گران و مراکز آموزشی نمونه در حوزه استاندارد معرفی شدند.
براساس این گزارش در این مراسم از حسین فلاح جوشقانی به عنوان دبیر نمونه تدوین استاندارد ملی در حوزهICT تقدیر شد. نسترن محسنی معاون امور رادیوئی رگولاتوری به نمایندگی از رئیس این سازمان لوح تقدیر را دریافت کرد.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از سال ۹۲ تاکنون در قالب کمیته‌های برنامه‌ریزی، فنی و ملی در تدوین حدود ۲۰۰ استاندارد و نهایی سازی حدود ۴ هزار استاندارد در حوزه‌های مختلف ICT از جمله رادیوئی، مخابراتی و پستی با سازمان ملی استاندارد ایران همکاری و مشارکت داشته است.

 
 

نظری ثبت نشده است

تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل سید خندان، روبروی خیابان شهید قندی، ورودی شماره ۱۷، ساختمان شماره یک

ساعات کاری سازمان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30

کد پستی: ۱۶۳۱۷۱۳۷۶۱

تلفن گویا: ۰۹۶۳۶۹

public_relationcra.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL