انتشار فراخوان نظرخواهی تخصصی خدمات ماهواره‌ای و ضوابط خدمات پستی

کد خبر: 32363

سه شنبه 5 فروردين 1399

فراخوان نظرخواهی تخصصی "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در پایگاه اینترنتی رگولاتوری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیش‌نویس ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه‌های سطح خدمات پستی با هدف تضمین کیفیت خدمات و هزینه عدم ایفای تعهدات در شبکه‌های پستی و رعایت حقوق مشتریان تهیه شده است.
براساس این گزارش همچنین با هدف ساماندهی ارایه خدمات ماهواره‌ای توسط دارندگان مجوز، تامین نیاز زیرساخت ارتباطی کشور و تامین ارتباطات مطمئن مشترکین از طریق ارتباطات فضایی، پیش‌نویس "سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" برای طرح در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تنظیم شده است.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور استفاده از دیدگاههای تخصصی، جلب مشارکت تمامی ذینفعان و صاحبنظران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از علاقه‌مندان دعوت می‌کند با مطالعه پیش‌نویس‌های تهیه شده، نظر و پیشنهادهای خود را حداکثر تا 31 فروردین 99 به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان شهیدقندی، ورودی 17، ساختمان شماره یک، دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، کد پستی 1631713761 و یا پست الکترونیکی به آدرس commission@cra.ir ارسال کنند.
پیش‌نویس "ضوابط و چارچوب موافقت‌نامه سطح خدمات پستی" و "مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارایه خدمات ارتباطی ماهواره‌ای در جمهوری اسلامی ایران" در اینجا بارگذاری شده است.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید منتشر خواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهند شد
 

 
نظری ثبت نشده است
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
Powered by Tetis PORTAL